Jesteśmy z nich dumni

Karina Kalinowska

Karina z klasy IIb brała udział  w dosiadówce w swojej stadninie. Dosiadówka to konkurs polegający na wykonywaniu poleceń na koniu np.: pół siad, pełen dosiad ,anglezowanie bez strzemion. Konkurs odbywał się w grupie, 1 kwietnia w klubie jeździeckim ,,Zbyszko”. Karina jeździ na koniu 4 lata. Przez te lata osiągnęła m.in. galopowanie, skoki przez przeszkody oraz skakanie na ukos. Jeździ na różnych koniach lecz najczęściej na Premii, Zefirze, Tequili, Pandzie oraz Hatinie. Na zawodach jeździła na Tequili. W tych zawodach szkółkowych Karina indywidualnie zajęła 2 miejsce ,a szkółka za współprace również 2 miejsce. Po za jazdą konną uczennica interesuje się śpiewem, tańcem, grą na gitarze oraz pianinie.

Dlatego jesteśmy z niej dumni!

Zofia Walas, Zaynab Baaj, Agata Radecka kl.VI