26 maja w Kornelówce

W dniu 26 maja w naszej szkole miały miejsce liczne wydarzenia: Dzień Sportu, finał konkursu Mam Talent oraz Piknik Rodzinny.

W godzinach popołudniowych zaczęliśmy Dzień Sportu. Cztery drużyny walczyły w zawodach grupowych o prym zwycięstwa. Były skoki przez płotki, rzucanie przedmiotami, bieganie, a przede wszystkim dobra zabawa.

Później miał miejsce Mam Talent. Jeśli chcecie wiedzieć kto wygrał, odsyłam do artykułu na naszej stronie.

Późnym popołudniem zaczął się Piknik Rodzinny, na który byli zaproszeni wszyscy rodzice. Na początek młodsze klasy wystąpiły w przedstawieniu z okazji dnia mamy i taty. Występ przygotowała Pani Natalka. Tego dnia można było kupić tomik poezji z wierszami dzieci, prace plastyczne i otrzymać gazetkę szkolną „Pacanowo”. Zysk przeznaczony był na cele charytatywne.

Po wszystkich atrakcjach wszyscy byli zaproszeni na mały poczęstunek.

To był bardzo udany dzień.

Klara Sulej kl. VI