Tańczyć każdy może jeden lepiej drugi gorzej

W naszym mieście od niedawna funkcjonuje Egurrola Dance Studio, które znajduje się w Manufakturze. Ma pięć klimatyzowanych sal na prawie ośmiuset metrach kwadratowych . Jest tam kącik dla dzieci i wygodne sofy dla rodziców. Czekając na dzieci rodzice mogą w centrum handlowym lub w jednej z licznych restauracji. Cały wystrój szkoły został dostosowany do charakteru miejsca. To tyle na temat wystroju. Możemy uczyć się tam wielu stylów tanecznych na przykład : taniec nowoczesny, jazz, Hip-Hop, balet klasyczny I wiele innych tańcu nauka jest tam możliwa na wszystkich poziomach zaawansowania- od początkujących amatorów po grupy profesjonalne. Nauka tam jest dość droga ale jej wielką zaletą jest to że można tam wchodzić na karty multi sport. Uczymy się tam dwa lata tańczymy taniec nowoczesny za dwa miesiące jedziemy na zawody kids challenge .

Krystyna Prośniak, Barbara Prośniak kl. V